Elvana Gjata mahnitet nga bukuria e Selimllarit

Elvana Gjata mahnitet nga bukuria e Selimllarit

 Elvana Gjata mahnitet nga bukuria e SelimllaritËshtë Missi i par shqiptar. Ndërsa edhe sot e këtë ditë Valbona Selimllari rrezaton bukuri. E ajo që është mahnitur së fundmi nga fytyra engjëllore e ish Missit shqiptar është këngëtarja Elvana Gjata…

Njëra ndër këngëtaret më të njohura të skenës sonë Elvana Gjata, mesditën e së enjtes ka mbushur faqen e saj zyrtare në ‘Facebook’ me foto të ndryshme ku shihet bashkë me Missin e parë shqiptar Valbona Selimllari. E përveç këtyre fotove, Elvana nuk ka fshehur se është e mahnitur nga bukuria e Valbonës të cilën këngëtarja e quan Ikonë.

“Nisa të bëja foton dhe u hutova sërish nga bukuria saj. Ikonë”, ishte njëri ndër shumë mbishkrimet që ka lënë Gjata nëpër fotot e postuara. E mendimit të saj i janë bashkëngjitur edhe qindra fansa të cilët nënvizuan se Valbona është padyshim missi më i bukur që Shqipëria ka pasur ndonjëherë.