Archive: August 2014

CR7 rrezikoi karrierën

Cristiano Ronaldo ka zbuluar se kishte rrezikuar karrierën vetëm për të luajtur në Ligën e Kampionëve dhe Kampionatin botëror. Ylli portugez ka luajtur i lënduar në këto dy evenimente të …