Archive: July 2014

Përmbytet Gjilani

Shiu i rrëmbyeshëm dhe i pandërprerë për më shumë se një orë e ka shndërruar qytetin e Gjilanit në një knet moçalike me kundrim ere dhe bllokim të rrugëve. Halit Rexhepi nga drejtoria për …

Liverpooli e mposhtë Cityn

Ndeshja miqësore mes Liverpoolit dhe Manchester Cityt e zhvilluar në SHBA ka qenë mjaft atraktive. Ndeshja në kohë të rregullt përfundoi në barazim 2-2, ndërsa Reds fituan në …