Archive: June 2013

Përse nuk dobësoheni?

Me rëndësi janë ushtrimet bazë Të ushtruarit duhet të jetë zbavitje, por nëse doni t’i shkrini shtresat e dhjamit shkoni në palestër. Sado që duket se krejt ato pajisje janë të dedikuara për …

Rezarta s’ngopet me bukë

Këngëtarja nga Shqipëria e cila për pak kohë është shkëputur nga kënga, për shkak të shtatzënisë, Rezarta Shkurta ka bërë me dije se shtatzënia po e shtynë që të mos ngopet asnjëherë me …

Ibra e Silva mbesin në PSG

Presidenti i PSG-së, Nasser Al-Khelaifi ka konfirmuar se Zlatan Ibrahimoviç dhe Thiago Silva nuk do të largohen nga klubi. Gajtë këtyre ditëv e ka pasur spekulime të vazhdueshme rreth së …