Archive: May 2013

Rikthehet Bridget Jones

Rikthehet Bridget Jones, heroina angleze e lindur nga pena e shkrimtares Helen Fielding, që i dha zë brezit të grave në moshë të re. Vëllimi i parë i bjondes plangprishëse, që doli në treg …

Torino interesohet për Ujkanin

Portieri kosovar Samir Ujkani mund të transferohet te skuadra e Serie A, Torino. Mediumet italiane kanë raportuar të enjten se për Ujkanin është duke u interesuar skuadra e Torinos. Torino …

Miami rimerr kontrollin e finales

Një paraqitje mahnitëse nga LeBron James në çerekun e tretë të ndeshjes, i ka ndihmuar Miami Heat të fitojë 90-79 ndaj Indiana Pacers dhe të marrë avantazhin 3-2 në finalet e Konferencës …