Archive: March 2013

Ushqimi i detit

E pyesin drenicakun se çfarë ushqimi preferon ? Ushqimin e detit – thotë ai. Çka më shumë prej ushqimit të detit? “Valla Flija n’pllazh ta kënaq shpirtin”.

Ozil dhe Khedira pranë rinovimit

Dy mesfushorët gjermanë të Real Madrid, Mesut Ozil dhe Sami Khedira, janë shumë pranë rinovimit të kontratës me madrilenët. Mediat gjermane dhe ato spanjolle bëjnë të ditur se Khedira ka …