Archive: January 2013

Qind për qind

I ankohet gruaja një fqinji: – Burri im sot është 100% impotent! – Si është e mundur? – Ka rënë nga shkallët, ka thyer të dy duart dhe e ka kafshuar gjuhën…

Napoli huazon Rolandon

Mbrojtësi i Portos, Rolando, do të veshë fanellën e Napolit në Serie A për pjesën e mbetur të sezonit, raporton Football Italia. 27-vjeçari, i cili ishte nën shënjestrën e Interit dhe …

Lakers vazhdojnë me fitore

Los Angeles Lakers ka vazhduar të ruajë formën duke shënuar fitoren e tretë radhazi gjatë të martës mbrëma, kësaj here ndaj New Orleans Hornets me rezultat 111-106. Kobe Bryant dërgoi 11 …