Archive: April 2010

Arsene Wenger i zhgënjyer

Arsene Wenger, ka thënë se ai është i zhgënjyer me komentet e bëra nga Andrey Arshavin, i cili tha se nëse luan ndonjëherë për Barcelonën, kjo do të ishte kulmi i karrierës së tij. “Po jam i …

Vajza e Teutës quhet Tara

Thashethemet për emrin e vajzës së Teuta Krasniqit dhe Blero Muharremit nuk kanë të ndalur. Megjithatë, një burim i Express ka thënë se vajza e çiftit quhet Tara, një emër ky mysliman por …