Zhvishet Luana Vjollca

Zhvishet Luana Vjollca

Zhvishet Luana VjollcaLuana parashikon një verë shumë të nxehtë.Njëra prej motrave Vjollca ka pozuar e zhveshur për kopertinën e revistës “Ok’ duke demonstruar pjesën e bustit dhe ka dhënë një intervistë mbi projektet e saj për këtë stinë vere.

Vajza që prezanton parashikimin e motit cdo ditë në ekranin e Top Channel vjen në këtë revistë dhe me një intervistë ekskluzive.