Zanfina behet zeshkane!

Zanfina behet zeshkane!

Zanfina behet zeshkane!Ne kohen kur motra e saj ishte zeshkane dhe thyente te gjitha rekordet ne skenen muzikore, Zanfina ishte akoma e vogel ne moshe edhe pse kishte filluar te ndjek hapat e muzikes.

Fansat e saj jane surprizuar shume kur kane pare ndryshimin e look-ut te kengetares, kur per here te pare ajo shfaqet si zeshkane, edhe pse gjithmone jemi mesuar ta shohim ate si brune e me shpesh si bionde.

Kete rradhe vjen me nje ndryshim drastik sa qe disa edhe nuk mund ta njohin ate.