Ylli i Gangnam Style Premoton një hit të ri

Ylli i Gangnam Style Premoton një hit të ri

Ylli i Gangnam Style Premoton një hit të riKrijuesi i mega hitit, “Gangnam Style”, koreani, Psy ka treguar se është i fokusuar që të krijojë muzikën më të mirë të mundshme.

Psy, i cili theu rekorde shikueshmërie në Youtube me këngën, “Gangnam Style” duke marrë një miliardë klikime, nuk është i kenaqur me kaq dhe ka paralajmëruar hite tjera.

Psy, i cili theu rekorde shikueshmërie në Youtube me këngën, “Gangnam Style” duke marrë një miliardë klikime, nuk është i kenaqur me kaq dhe ka paralajmëruar hite tjeraNuk mendoj se do të bëjë ndonjë bashkëpunim derisa kënga ime e re të publikohet. Unë po punojë shumë në këtë aspekt sepse më duhet të tregohem i suksesshëm dhe i gatshëm të performojë në skenë, ka thënë Psy.