Walter Mazzarri: Ka mundesi ta fitojmë titullin

Walter Mazzarri: Ka mundesi ta fitojmë titullin

Walter Mazzarri: Ka mundesi ta fitojmë titullinTrajneri i Napolit, Walter Mazzarri, mendon se skuadra e tij është në garë për ta fituar titullin e këtij sezoni.

“A mund t’ia dalim deri në fund? Numrat thonë po. Ne jemi 15 pikë më të mirë se sa ishin në këtë fazë të sezonit të kaluar, dhe do të thotë se kemi pasur një sezon të mirë”.

“Djelmoshat po përmirësohen dhe kjo më jep shumë kënaqësi”, ka thënë Mazzarri.