Vrasje në Hasanbeg të Shkupit

Vrasje në Hasanbeg të Shkupit

Vrasje në Hasanbeg të ShkupitNjë person është vrarë mbrëmë në lagjen Hasanbeg të Shkupit.Sipas policisë, vrasja ka ndodhur rreth orës 22:30, kur dy persona të panjohur në rrugën “Alija Avdoviq” kanë shtënë në drejtim të makinës së tipit “Mercedes”.

Policia tha se viktima u gjet i vdekur në makinë dhe se bëhet fjalë për një burrë.

Mediat maqedonase theksojnë se nga burime policore mund të bëhet fjalë për vrasje për qëllime të qërimit të hesapeve. (INA)