Vicky Pattison

Vicky Pattison tregon format e saj të tonifikuara

Vicky PattisonVicky Pattison nuk mund të humbiste një mbrëmje argëtuese në Manchester.

27 vjeçarja kishte veshur një fund të bardhe dhe një mini bluzë të kuqe, duke treguar format e saj të tonifikuara.

Ajo dukej perfekte teksa sytë e saj tregonin uri për “gjueti”. Për këtë e ndihmonte shumë sigurish e kuqja dominuese në pamjen e saj.