Vesa Luma sfidon temperaturat e larta

Vesa Luma sfidon temperaturat e larta

Vesa Luma sfidon temperaturat e lartaTemperaturat e larta që po mbretërojnë këto ditë duket se nuk janë fare problem për këngëtaren Vesa Luma.

Teksa i referohej një kronike televizive se ‘po arrijnë temperaturat afrikane’, Vesa përmes “Instagram” ka shfaqur edhe mirëpritjen e saj për to.

Dhe tani që ky i nxehtë erdhi, këngëtarja ka gjetur një zgjidhje për më shumë freski për fansat e saj.

“Meteorologët thonë se i nxehti amerikan ka ardhë…e unë them të freskoheni me pak regge”, ka shkruar këngëtarja sipër videoklipit të saj të fundit të cilën e ka sjellë në bashkëpunim me të fejuarin e saj rep artistin Big Basta.