f.0818180911884_m

United, tentim të fundit për Sneijder

Manchester United është duke e përgatitur ofertën e fundit për mesfushorin e Interit, Wesley Sneijder.

Manchester Evening News raporton se United është në përgatitje të ofertës së fundmit për asin holandez, në mënyrë që të definohen gjërat dhe të kërkohet një tjetër lojtar në rast të refuzimit të sërishëm.

Massimo Moratti ka deklaruar në të kaluarën se Sneijder definitivisht mbetet në Meazza, por në futboll kurrë nuk i dihet. /Telegrafi/