Tuna surprizon të dashurin gjatë koncertit, tortë ditëlindjeje në skenë

Tuna surprizon të dashurin gjatë koncertit, tortë ditëlindjeje në skenë

Tuna surprizon të dashurin gjatë koncertit, tortë ditëlindjeje në skenëKëngëtarja e cila tashmë është kthyer në një fenomen të muzikës falë superhitit të saj “Fenix”, Altuna Sejdiu, ia ka kthyer të dashurit të saj me një super-surprizë për ditëlindjen e tij.

Reperi Cozman, që tashmë njihet edhe zyrtarisht si i dashuri i këngëtares, në momentin që po këndonte në një tur koncertesh të Tunës në Kosovë, ka parë duke ardhur në skenë e dashura e tij këngëtare me një tortë e ndërsa ai është emocionuar shumë.

Por, siç duket, kjo festë ka vazhduar edhe në shtëpinë ku ata bashkëjetojnë në Prishtinë, pasi Tuna, e veshur si një adoleshente e lumtur, ka uruar dhe kërcyer pa fund duke ftuar edhe shumë miq të tyre për ditëlindjen e reperit. Natyrisht që ditëlindja do të mbahet mend gjatë nga Cozman, pasi ishte ky vit që, falë bashkëpunimit me të dashurën e tij, e solli në majë të karrierës si reorama/panorama/