Tuna nuk është më pjesë e ‘’X Factor Albania’’

Tuna nuk është më pjesë e ‘’X Factor Albania’’

Tuna nuk është më pjesë e ‘’X Factor Albania’’Prej dy vitesh Tuna ishte pjesë e panelit vlerësues të shout të talentëve ‘’X-Factor Albania’’, por jo më.

Këngëtarja nga Shkupi Altuna Sejdiu-Tuna, mësohet se ka kaluar një periudh jo fortë të këndshme gjatë këtij edicioni të ‘’X-Factor’’.

Ajo, fillimisht ka pasur një përplasje me Sonin, më pas me Alketa Vejsiun e së fundi edhe me vetë regjisoren dhe producenten Vera Grabocka.

Mësohet se në planet e Veres është Genta Ismaili, të cilën e ka shumë për zemer.