Tiranë, përplaset autobusi i Kasharit me të Kombinatit, 6 të lënduar

Tiranë, përplaset autobusi i Kasharit me të Kombinatit, 6 të lënduar

Tiranë, përplaset autobusi i Kasharit me të Kombinatit, 6 të lënduarDy autobusë u përplasën në Tiranë mëngjesin e sotëm, rreh orës 09:00 pranë pallatit me Shigjeta. Mësohet se autobusi i linjës Kombinat- Kinostudio dhe, autobusi i Kasharit janë përplasur dhe për pasojë ka 6 të lënduar.

ndaluar dy drejtuesit ndërsa po punohet për të zbardhur shkaqet e përplasjes./oranews/