Jose-Mourinho-To-become-New-real-Boss1

Tifozët e Realit e duan Mourinhon

Tifozët e Real Madridit e kanë bërë të qartë se ata janë pranë trajnerit të tyre Jose Mourinho në çdo moment dhe kjo u tregua edhe gjatë trofeut Bernabeu.

Real Madridi mposhti Galatasarayn me rezultat 2-1, por sytë ishin te orientuara kah Jose Mourinho, i cili u akuzua për gjest anti-njerëzor ndaj Tito Vilanvoas.

Në një baner shkroi, “Mourinho, gishti yt është rruga jonë”, më pas një tjetër “Mou, ne jemi me ty” dhe të tjera si “Mou, ne të duam”, apo “Mourinho ne kemi nevojë për ty”.