Theo Walcott : Do ta mposhtim Liverpoolin

Theo Walcott : Do ta mposhtim Liverpoolin

Theo Walcott : Do ta mposhtim LiverpoolinSulmuesi në formë i Arsenalit, Theo Walcott, ka thënë se nëse vazhdojnë të luajnë si në ndeshjen e fundit ata do ta mposhtin Liverpoolin të mërkurën.

“Do të jetë një ndeshje e tensionuar kundër Liverpoolit të mërkurën”.

“Të dy ekipet po luftojmë për pozitën e katërt dhe jemi shumë afër. Por, unë mendoj se ndeshja e fundit ndaj West Hamit, tregon se ne jemi të fortë mjaftë për t’i mposhtur ata”, ka thënë Walcott.