Teuta Kurti behet nene, vjen ne jete Aya

Teuta Kurti behet nene, vjen ne jete Aya

Teuta Kurti behet nene, vjen ne jete AyaKengetarja e njohur kosovare Teuta Kurti ka sjellur ne jete femijen e saj te pare qe eshte e gjinis femer.

Ajo dhe bashkeshorti i saj Dardan Luta jane bere prinder te nje vajze qe e ka shtuar akoma me shume gezimin ne familjen e tyre.

”Faleminderimi i takon vetem Allahut qe me begatin e tij i ploteson punet e mira. Me ne shtepi..Faleminderit per Urimet e shumta familjare shoke e shoqe..nga Une Dardan Luta dhe Aya”, ka qene reagimi i pare i kengetares duke e ndare kete gezim edhe me miqte e saj ne facebook.