Home » Vrasje ne Pejë You are browsing entries tagged with “Vrasje ne Pejë”

Edhe një vrasje në Pejë!

Edhe një vrasje në Pejë!

Në Pejë, siç mëson Telegrafi, në orët e hershme të mëngjesit ka ndodhur një vrasje. Bëhet fjalë për një vrasje të një punëtori të një pompe të benzinës, në dalje të qytetit. Zëdhënësi i Policisë së Kosovës për rajonin e Pejës, Xhevat Ibraj, ndonëse e ka konfirmuar vrasjen, nuk ka dashur të jap detaje të […]

31.12.2014 | Postuar në Kosovë, Top Lajme | lexo më shumë »

Vrasje në qendër të Pejës

Vrasje në qendër të Pejës

Kushtrim Isufaj nga fshati Radavc, është vrarë të hënën në mesditë në qendër të Pejës, mbi trotuar në udhëkryqin mes objektit të komunës, postës dhe Hotel Dukagjinit, ndërsa një kalimtar rasti është plagosur para hyrjes së postës. Vrasja ka ndodhur para orës 13:00, kur disa persona për motive ende të panjohura kanë shtënë me armë […]

19.09.2011 | Postuar në Kosovë, Top Lajme | lexo më shumë »