Home » nga Struga You are browsing entries tagged with “nga Struga”

Strugë: Një i vrarë dhe një plagosur, viktimat babë e bir

Strugë: Një i vrarë dhe një plagosur, viktimat babë e bir

Një person ka ndërruar jetë dhe një është plagosur si pasojë e një incidenti me armë zjarri mbrëmë në dalje të Strugës. Incidenti ka ndodhur mbrëmë rreth orës 19.00 në afërsi të udhëkryqit Strugë- Dibër- Qafë Thanë, ndërsa viktimat janë babë e birë me inicialet XH. I. dhe M. I. nga Struga. Sipas njoftimeve të […]

31.08.2010 | Postuar në Shqipëri | lexo më shumë »