Tag: Adelina Ismajli

Adelina Ismajli kthehet bjonde

Risia në look e këngëtares u vu re në emisionin e djeshëm në një TV lokal në Kosovë. Pas klipit të fundit atë të Iliricum, ku Adelina shfaqet një brune plot hire, në emisionin televiziv, …

Ekstravaganca, mban emrin Adelina

Këngëtarja e mirënjohur Adelina Ismajli duket se është gjithmonë në kërkim të një motivi dhe performance të re. Nën veshjen e një rrokereje me xhinset e grisura, rripat e trashë të lëkurës, …