Tag: Adelina Ismaili

Adelina me Valin në Bora Bora

Koha kur të gjithë këngëtarët fitojnë dhe mbushin llogaritë e tyre, s’është më interesante për divën shqiptare, Adelina Ismaili. Për rreth 20 vite ajo ka qenë një nga emrat më të kërkuar dhe …

Rikthehet uragani Adelina

Diva e muzikës Adelina Ismaili rikthehet me një videoklip të ri pas një shkëputje relativisht të gjatë. Adelina sapo ka përfunduar xhirimet e klipit të saj më të ri i cili është regjistruar …