Tag: 50 cent

Kërkon femër në Twitter

Reperi 50 Cent, ka thënë se ai është vënë në kërkim të një femre, që të jetë e dashura e tij dhe për këtë ka zgjedhur një metodë mjaft interesante – Twitterin. Ylli i Hip-Hop, u ka thënë …

50 Cent do të martohet

Ylli i muzikës hip-hop, 50 Cent, ka zbuluar se ai është fejuar dhe do të martohet. Reperi i shndërruar në aktor ka zbuluar në Twitter se ai i ka propozuar të dashurës së tij, e cila thuhet …