Stewart nudo për reklamë parfumi

Stewart nudo për reklamë parfumi

Stewart nudo për reklamë parfumi Ajo ka treguar se nuk e ka problem te heq rrobat ne filmin “On The Road” derisa kete e ka bere serish. Aktorja mund te shihet toples ne reklamen e re te parfumit Balenciaga.

23 vjecarja eshte zhveshur per te promovuar aromen “Florabotanica” por nuk ka zbuluar me shume se nje pjese te gjoksit duke pozuar me shpinen e kthyer nga kamera.

Imazhet bardhe dhe zi jane plotesuar me lule shume ngjyreshe ne kurrizin dhe krahet e Kristen. Ylli i Twilight paraqitet me nje rregullim elegant te flokeve te saj te zeza,“smoky eye” dhe buzekuq shkelqyes. Stewart eshte fytyra e aromave te “Balenciaga” qe nga viti 2012.