Shkëlqen Orinda Huta

Shkëlqen Orinda Huta

Shkëlqen Orinda HutaKëngëtarja nga Shqipëria, Orinda Huta, e cila njihet për zërin e saj të ëmbël, ditë më parë ka realizuar një session fotografish.

E ëmbël dhe simpatike, është kjo këngëtarja e cila tash e sa kohë nuk është edhe aq aktive në skenën muzikore. Urojmë që Orinda, shumë shpejtë të sjellë projekte të reja. Indeksonline, ju sjell fotot e fundit të këngëtares bukuroshe.