Shakira: Gerard  Pique nuk më lejon të kem meshkuj në klipe

Shakira: Gerard Pique nuk më lejon të kem meshkuj në klipe

Shakira: Gerard  Pique nuk më lejon të kem meshkuj në klipeShakira ka zbuluar se partneri i saj, Gerard Pique, nuk ia lejon asaj që të ketë meshkuj në videoklipet e saja.Bukuroshja 37-vjeçe e “She Wolf” ka thënë se natyra xheloze e futbollistit e ka bërë që t’i ndalojë meshkujt në videot e saja.

“Është shumë territorialit”, ka thënë ajo për revistën “Billboard”.“Meqenëse nuk më lejon meshkuj në video… më duhet t’i bëjë ato skena me femrat”, ka shtuar ajo, duke iu referuar bashkëpunimit të saj të fundit me Rihannan.

“Nuk vjen në shprehje – dhe kjo gjë më pëlqen mua. Më pëlqen sepse ai mbron vlerat mashkullore dhe më vlerëson mua, sa që i vetmi njeri që mund të më afrohet është Rihanna”, ka theksuar Shakira.Shakira dhe Pique janë bërë prindër për herë të par janarin e kaluar.