Sergio Aguero i ofrohet Real Madridit

Sergio Aguero i ofrohet Real Madridit

Sergio Aguero i ofrohet Real MadriditReal Madridi është duke kërkuar fonde për ta rikthyer në Spanjë sulmuesin e Manchester Cityt, Sergio Aguero.

El Confidencial shkruan se ish-ylli i Atletico Madrid nuk është i rehatshëm te City dhe kërkon një rikthim në Spanjë në fund të sezonit.Kampi i Agueros ka bërë kontakte me Realin për t’ia shprehur dëshiron e argjentinasit për të veshur fanellën e bardhë gjatë verës.