Scherzinger-Hamilton pushojnë në një jaht

Scherzinger-Hamilton pushojnë në një jaht

Scherzinger-Hamilton pushojnë në një jahtDisa orë përpara fillimit të garës në Monte Karlo, Nicole Scherzinger dhe Lewis Hamilton, pushuan në një jaht luksoz duke marrë rreze dielli.

Ajo çfarë binte në sy ishte se Nicole kishte veshur bikini të zeza dhe shfaqej super e tonifikuar. Pas disa problemeve të kaluara së fundmi, të dy duken më të dashuruar se kurrë ndonjëherë.

Lewis Hamilton është sportisti më i pasur në Britaninë e Madhe, me një pasuri që përllogaritet në 68 milionë paund.