Rita po befason me paraqitjen e saj

Rita po befason me paraqitjen e saj

Rita po befason me paraqitjen e sajKëngëtarja me orogjinë kosovare Rita Ora ka befasuar me paraqitjen e saj në ndarjen e çmimeve për meshkuj “GQ Awards”.

Rita ka qenë mes yjeve të njohur me famë botërore, ku ka shkëlqyer me paraqitjen. Ajo gjate mbremjes ka biseduar me Russel Brand dhe Noal Gallagher.

Bukuroshja me nje fustan te bukur, ka vene ne pah linjat e saja te shkelqyera.