Rita Ora shijon prezantimin e Stella McCartney

Rita Ora shijon prezantimin e Stella McCartney

Rita Ora shijon prezantimin e Stella McCartneyDuket se Rita Ora ka zënë një mik të ri. Ai është sir Paul McCartney.

Këngëtarja me origjinë shqiptare ishte ulur pranë legjendës së grupit Beatles në rresht të parë në sfilatën e Hunter Original SS15, në London Fashion Ëeek Shoë.

Siç shkruan britanikja Dailymail, një bashkëpunim mes 23- vjeçares Ora dhe 72-vjeçarit McCartney nuk do të ishte aspak habi, duke parë mënyrën sesi po bisedonin përpara nisjes së sfilatës.

Padyshim që një bashkëpunim mes tyre do të ishte një superhit, megjithatë mbetet për tu parë.

Sa i përket veshjes së yllit të muzikës pop, ashtu sin ë çdo rast tjetër Rita kishte zgjedhur një stil tërësisht të veçantë.

Rita Ora shijon prezantimin e Stella McCartney