Rita Ora dhe "mbretëresha Cara"

Rita Ora dhe “mbretëresha Cara”

Rita Ora dhe "mbretëresha Cara"Rita Ora ka bërë të ditur disa herë, se ka marrëdhënie të veçantë me modelen britanike Cara Delevingne.

Këngëtarja me origjinë shqiptare ka treguar se Cara është vërtetë vajza e saj e preferuar, pasi sot është shfaqur në “Burberry Prorsum London Fashion Week”, duke mbajtur veshur një bluzë me foton e Cara Delevingne të stampuar, me mbishkrimin “Mbretëresha Delevingne”.

Edhe Cara ishte e pranishme në këtë ngjarje, madje ajo u mor me organizimin e sfilatës.