Rita ne frigorifer

Rita ne frigorifer

Rita ne frigoriferNdoshta e cuditshme, por Rita Ora ka nje sens te vecante humori, per cka edhe shume fansa e adhurojne ate.

Ne fotot e radhes, ka habitur te gjithe kur ka futur veten brenda frigoriferit te saj, vendi me i mire per te shijuar akulloren qe  ajo e pelqen shume dhe ate zakonisht para daljes ne skene.