Rita Ora

Rita i tregon Calvinit se çka ka humbur

Rita Ora i ka treguar Calvin Harris se çka ka humbur ndërsa ajo është fotografuar duke dalë nga një hotel në Hollywood me një fustan interesant.

Për të po përflitet që është ende duke vuajtur ndarjen me Calvin Harris një gjë që po shihet edhe në publik, por sot Rita Ora i ka treguar DJ skocez se çfarë ka humbur ai.

Bukuroshja bionde e ka lënë Hollywoodin perëndimor, konkretisht një hotel derisa ka pasur të veshur një fustan që ka zgjuar vëmendjen e njerëzve aty pranë.

Rita i tregon Calvinit se çka ka humbur

Këngëtarja nga Kosova duket se ka një dukje të bukur derisa ka të veshur edhe një palë çizme dhe një kapelë bejsbolli, por fustani që duket solemn është i çuditshëm. Megjithatë ajo duket bukur.

Rita Ora