Rihana, set të zjarrtë për 'Complex'

Rihana, set të zjarrtë për ‘Complex’

Rihana, set të zjarrtë për 'Complex'Për vitin që lamë pas, ajo u shpall në vendin e dytë si femra më seksi në botë. Dhe, jo më kot.

Këngëtarja nga Barbadosi e ka treguar gjatë një seti të nxehtë për “Complex”, përse konsiderohet si një prej femrave më seksi në botë.

Rihana është shfaqur në disa foto vërtet të nxehta, ndërkohë që nuk ka pranuar të flasë për lidhjen e saj me Kris Braun.