Rezarta Shkurta per pushime ne Ibiza

Rezarta Shkurta per pushime ne Ibiza

Kengetarja e dashur Rezarta Shkurta ka marre pushimet dhe sic dihet destinacioni qe ka zgjedhur kete vit, ka qene Ibiza.

Ne postimet e here pas hershme qe ka bere ne Facebook, Rezarta ka zbuluar detaje interesante nga vendi ekzotik, te cilin ajo do e eksploronte kete vit per here te pare.

Ne disa prej postimeve te saja, kengetarja ka lene te kuptojme qe plazhi i zgjedhur prej saj ka qene nje plazh nudistesh.

Ja se c’shkruan Rezi ne kete foto, ku arakokosi ka per sfond nje mashkull nudo: “Gezuar! Dhe ai mbrapa nuk eshte sic duket, eshte me keq!”.

Me tej kengetarja ka publikuar edhe nje foto te rroba banjove te siperme me dicituren: “S’me duheshin me”…

Fotot qe ju sjellim i takojne te gjitha ketij udhetimi interesant, qe per Rezin duket se do te mbetet i paharrueshem.

Ne kete udhetim Rezi eshte me bashkeshortin e saj, Ermal Hoxha dhe nje grup miqsh. Gjate javes se shkuar publikuam fotot hot qe kengetarja kishte realizuar, ne nje prej te cilave shfaqej nudo (artistike sigurisht). Urojme qe ne javet ne vijim, te mund t’ju sjellim ndonje foto ‘te sakte’ nga pushimet e kengetares. Bluetooth