Raica Oliveira modele por dhe “atdhedashëse”

Raica Oliveira modele por dhe “atdhedashëse”

 Raica Oliveira modele por dhe “atdhedashëse”Një prej modeleve më popullore të momentit, Raica Oliveira, shfaqi një ndienjë të fortë “atdhetarizmi”, ndërsa udhëtoi në Hauai, për një seri fotografish për “Victoria’s Secret”.

29-vjeçarja, e cila ka veshur këtë vit disa prej modeleve më të suksesshme të markës së famshme të linjave intime, pozoi në një flamur të madh brazilian, në disa prej pozave të realizuara në Oahu, një prej destinacioneve turistike bregdetare më të famshme të botës.

Një tjetër hap më tej në karrierën e saj, pozat e kësaj jave shërbejnë për Raicën për të treguar edhe një herë më shumë linjat e saj të shkëlqyera.