Rachel bëhet nënë

Rachel bëhet nënë

Rachel bëhet nënëAktorja Evan Rachel Wood ka sjellë në jetë fëmijën e saj të parë.Ajo është e martuar me aktorin britanik Jamie Bell.

Nuk janë dhënë detaje të tjera përveç gjinisë së foshnjës, e cila është djalë dhe siç është thënë “shëndetit të mirë të nënës dhe fëmijës”.

27 vjeçarja më së shumti njihet me rolin në filmin “Jumper and The Adventures of Tintin”.