Publikohen disa foto të princeshës Diana

Publikohen disa foto të princeshës Diana

Publikohen disa foto të princeshës DianaFotografi të pa publikuara të princeshës Diana, kur ajo ishte 24 vjeçare, në një gala show në Shtëpinë e Bardhë. Në këtë foto ajo dukej mjaftë nervoze, në frontin e yjeve.

Ajo kishte vallëzuar shkëlqyeshëm me John Travolta, duke mahnitur botën.

Në këto fotografi të pa publikuara, princeshë Diana shihet se kishte vallëzuar edhe me Tom Selleck dhe Clint Eastwood, atë natë të shtatorit 1985, në Shtëpinë e Bardhë.

Publikohen disa foto të princeshës Diana

Ajo kishte veshur një fustan të gjatë, të zi, i cili është shitur në muajin mars për 240.000 paundë.