Naomi Campbell

Naomi Campbell dëshiron që të këtë një bebe

Supermodelja 40 vjeçare – e cila është në lidhje me miliarderin rus Vladislav Doronin — thotë se ajo dëshiron të dijë së si është ndjenja e të qenit “shtatzënë”.

“Do të ndihesha e bekuar sikurse tani të jem shtatzënë dhe të pres fëmijën e parë. Jam në edhe për këtë”, ka thënë ajo për mediat.

“E urrej faktin që po vjetrohem dhe karrierës time po i vije fundit. Ndoshta, jo por duhet të jemi real”, ka shtuar ajo. “Ende modeloj por jam shumë e zënë më sfilita”.

Campbell ka shtuar se po ashtu ajo e ka zakon të “humbet kontrollin” sidomos për festa të fundvitit.