Morena Taraku perfaqeson Kosoven ne Izmir

Morena Taraku perfaqeson Kosoven ne Izmir

Morena Taraku perfaqeson Kosoven ne IzmirE dinit ju qe ka nje konkurs bukurie si “Miss Exlusive”!? ja pra qe paska dhe kete here nje brune kosovare, Morena Taraku do te perfaqesoje Kosoven ne kete eveniment bukurie.

Eshte “Miss Exclusive of the World” dhe mbahet ne Izmir te Turqise. Kete lajm kosovarja e ka konfirmuar nepermes rrjetit social te saj Facebook.

Bukuroshja e lindur ne Prishtine, s’ka dhene shume detaje per menyren e pjesemarrjes se Kosoves ne kete eveniment, por vetem ka thene se gjate konkursit ajo ka zene nje miqesi te madhe me vajzat e kombeve te ndryshme qe po marrin pjese ne kete gare.

Shume komente kane pohuar poshte fotografive te saj se Morena e meriton titullin e me te bukures ne kete gare, por a do ta fitoje ajo kete mbetet te shihet!