Mimoza e Big Brother, imazh i nje firme xhinsesh ne Dubai

Mimoza e Big Brother, imazh i nje firme xhinsesh ne Dubai

Kane kaluar disa vite qe nga edicioni i “Big Brother” ku ajo ishte pjesemarrese, e megjithate nje bukuri si e saja veshtire te harrohet lehte.

E kemi fotografuar fundjaven e shkuar ne plazhin e Durresit bukuroshen nga Kosova, ku gjendej ne shoqerine e dy motrave te saj. E mrekullueshme si gjithmone, Mimoza ishte ne forme shume te mire.

Ajo e ka kaluar pjesen me te madhe te kohes duke u argetuar dhe duke luajtur me letra me motrat e saj. Ajo qe na beri pershtypje ishte fakti qe nuk u pa asnje mashkull ne pranine e vajzave simpatike. Mimoza prej disa muajsh ka lene Prishtinen dhe eshte transferuar ne Tirane. Zerat thone qe arsyeja qe e ka sjelle ketu eshte nje mashkull, ama vete Mimoza e mohon kete.

E kemi kontaktuar per te pyetur dhe na tha qe arsyeja ka te beje vetem me ceshtje profesionale. Mimoza eshte zgjedhur per te qene imazh i nje firme xhinsesh ne Dubai, per ku do te largohet shume shpejt. Revista Paloma