Andrea-PoliMilani nënshkruan me Andrea Polin

Milani nënshkruan me Andrea Polin

Andrea-PoliMilani nënshkruan me Andrea PolinMilani ka nënshkruar me anësorin e Sampdorias, Andrea Poli.Poli arrin në San Siro në formë të një marrëveshje bashkë-pronësie.

“Jam shumë i lumtur që jam këtu. Të vesh fanellën e Milanit është realizim ëndrre, pasi unë jam tifoz i Milanit”.

“Nuk shqetësohem për dikë i cili nuk beson në mua, pasi dua të mendoj vetëm për Milanin dhe të mos shqetësohem për të kaluarën. Mezi pres të filloj stërvitjet me bashkëlojtarët e mi”, ka thënë lojtari.