Martohet Korabi dhe Genta

Martohet Korabi dhe Genta

Martohet Korabi dhe GentaKorab Jetshi i ka thënë lamtumirë beqarisë. Ai ka lidhë kurorë me vajzen të quajtur Gentianë.

Dasma e Korabit, i cili është djali i vetëm i këngëtarit të njohur të muzikës popullore Shkëlzen Jetishi, është mbajtur mbrëmë në “Restaurant Xeni Imperial”. Restorant është hapur së fundi nga vet Shkëlzen Jetishi.

Bëhet e ditur se gjatë mbrëmjes, mysafirët i ka argëtuar edhe vet Xeni.

Mësohet se çifti i ri, Korabi dhe Gentiana janë duke pritur fëmijën e parë të tyre, që edhe e ka nxitur dyshen të përshpejtojë planet për martesë.