Mariah Carey

Mariah Carey tregon gjoksin

Mariah CareyEdhe nëse ka një zë të madh dhe është në majë të klasifikimin, look-u i saj tërheq vëmendjen. Mariah Carey është shfaqur me një fustan shumë të hapur në koncertin e mbajtur në Warner Theatre në Washington.

E ulur në një piano artistja ka befasuar publikun me fustanin e saj me rripa, ku i binte shumë në sy gjoksi.