Luis Suarez shënon me gërshërë

Luis Suarez shënon me gërshërë

Luis Suarez shënon me gërshërëLuis Suarez ka shënuar një gol shumë të bukur me gërshërë në takimin e sotëm ndaj Levantes.Barcelona është duke udhëhequr me rezultat 5-0 në Camp Nou ndaj skuadrës së Levantes.

Golin e pestë në këtë takim e shënoi Luis Suarez në minutën e 73’.Ai shfrytëzoi një pasim të mirë nga Adriano, dhe me një goditje perfekte me gërshërë arrin ta fusë topin në rrjetë.

[youtube_sc url=”https://www.youtube.com/watch?v=jzCRpVYdSi0″]